پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده
سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


دوستان و سروران گرامی:
با اهداء سلام ودرود فراوان بر شما كه بر ما منت نهاده و پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده در استان كهگیلویه وبویراحمد را میهمان دیدگان نورانی خود كرده اید، این انتخاب شما را به فال نیك گرفته بر خود می بالیم كه دوست ارجمندی هم چون شما ما را لایق دانسته و میهمان ارزشمند پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده شده اید.
پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده برخود لازم می داند در راستای اشاعه فرهنگ غنی ایران اسلامی در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به معرفی و ثبت وبلاگ های فعال در سطح شهرستان لنده به دور از وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و نهادها و سازمان های مختلف، با هدف خدمت نسل جوان و انقلابی و فعال در حوزه ی فضای مجازی در رقابتی صحیح و سالم ایجاد گردید.
از این پاتوق جهت استفاده از یادداشت ها، تصاویر، سوژه های خبری افراد و پوشش مراسمات ملی و مذهبی، مساجد و حسینه ها در مناسبت های مختلف ضمن انتشار آثار شما عزیزان آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات جهت پیشبرد اهداف كمی و كیفی این پاتوق آمادگی خود را اعلام می دارد.
پس به فضل و كرم الهی امیدداریم كه با حمایت های خوب خود ما را در ادامه راه همراهی نمایید تا در كنارشما موفقیت های برزگی را كسب نماییم.
باتشكر


مدیر وبلاگ :سید اسماعیل میری
مطالب اخیر
نظرسنجی
به نظر شما بیشتر روی چه سوژه هایی باید كاركرد؟از مدتها قبل به دنبال معرفی وبلاگ نویسان ارزشی بودیم و به حول قوه الهی توانستیم ارتباط خوبی با وبلاگ نویسان ارزشی این حوزه بگیریم. در این مصاحبه ما قصد داریم که با یکی از وبلاگ نویسان ارزشی استان به مصاحبه بپردازیم. وی یکی از وبلاگ نویسان محتوایی و تحلیلی استان است که هم اکنون به عنوان یک فعال فرهنگی در شهر لنده به فعالیت می پردازند.

 از دیر باز نیز رهبر معظم انقلاب در این خصوص اشارات و بیاناتی داشته اند.در همین راستا ایشان بود در دیداربا اساتید و دانشجویان دانشگاههای کشور زمانیکه هنوز هیچ حرفی از مقوله جنگ نرم بر سر زبانها نیامده بود، در این رابطه فرموده­اند   :در مقابل پیمان ناتو كه آمریكاییها در اروپا به عنوان مقابله با شوروی سابق یك مجموعه مقتدر نظامی به وجود آوردند ( اما برای سركوب هر صدای معارض با خودشان در منطقه خاورمیانه و آسیا و غیره از آن استفاده می كردند) حالا یك ناتوی فرهنگی هم به وجود آْورده اند . این ، بسیار چیز خطرناكی است . البته حالا هم نیست ؛ سالهاست كه این اتفاق افتاده است.

 

در رابطه با وظیفه ی جوانان به عنوان افسران جنگ نرم به همین ترتیب ایشان در جایی دیگر فرموده اند : "  اینى كه چه كار باید بكنید، چه جورى باید عمل كنید، چه جورى باید تبیین كنید، اینها چیزهائى نیست كه من بیایم فهرست كنم، بگویم آقا این عمل را انجام بدهید، این عمل را انجام ندهید؛ اینها كارهائى است كه خود شماها باید در مجامع اصلى‏تان، فكرى‏تان، در اتاقهاى فكرتان بنشینید، راهكارها را پیدا كنید"

 

اهمیت، رسایی و رسمی شدن حوزه وبلاگ ها را از آنجا می توان دریافت كه بسیاری از دولتمردان، احزاب رسمی و مسئولین جمهوری اسلامی از وبلاگ ها برای تعامل با اقشار اجتماعی بهره گیری می كنند، از این رو، دیگر نمی توان وبلاگ ها را وب سایت های غیررسمی دانست كه وبلاگ نویسان از آن به عنوان دفترچه خاطرات خود استفاده می كردند.

 

از مدتها قبل به دنبال معرفی وبلاگ نویسان ارزشی بودیم و به حول قوه الهی توانستیم ارتباط خوبی با وبلاگ نویسان ارزشی این حوزه بگیریم.

در این مصاحبه ما قصد داریم که با یکی از وبلاگ نویسان ارزشی استان به مصاحبه بپردازیم. وی یکی از وبلاگ نویسان محتوایی و تحلیلی استان است که هم اکنون به عنوان یک فعال فرهنگی در شهر لنده به فعالیت می پردازند.

 

بیش از این شما را منتظر نمی گذاریم و توجه شما را به این مصاحبه جذاب و شنیدنی اما قابل تامل جلب می نماییم :

 

حرف ناب : ابتدا خودتان را معرفی کنید،چندساله هستید و در حال حاضر دانشجو هستید یا فارغ‌التحصیل شده‌اید؟جهت آشنایی مخاطبان کمی توضیح دهید؟

 به نام خدای که خالق زیبایی ها است. اینجانب سید اسماعیل میری، 32ساله متولد شهرستان لنده و دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار می باشم که باتوجه به علاقه ای که وبلاگ نویسی و کار خبری داشتم در این حوزه قریب به  6سالی هست فعالیت دارم.در سال88نیز به عنوان وبلاگ نویس برتر استان نیز معرفی شدم که همین تشویق باعث علاقه مندی بیشتر من شده است.

حرف ناب : به چه دلیل نام وبلاگتان را " پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده " برگزیدید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: باتوجه به اینکه این شهرستان فاقد یک مرجع وبلاگی مستقل بود به همین خاطر برای تسهیل در  انتشار اخبار و رویدادهای وبلاگی به فکر ایجاد یک وبلاگ مستقل برای پیوند بیشتر بین وبلاگ های شهرستان لنده و سایر شهرستان های استان ایجاد کردم.

حرف ناب : آیا وبلاگ نویسی در شخصیت شما هم تأثیری گذاشته است؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده:  ببینید وبلاگ نویسی یک حریم خوبی است برای بیان دیدگاه ها، یادداشت ها، گزارشات و معرفی جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم روستاها، شهر و شهرستان باتوجه به عدم دسترسی به پایگاه های خبری و خبرگزاری ها به خصوص صداوسیما باتوجه به محرومیت حاکم بر  روستاها من من همیشه وقتی یک وبلاگ را در گوشه ای از یک دانش آموز روستایی می بینیم که چقدر زیبا روستای خود را معرفی می کند لذت می برم و خدا می داند که بیشتر وقت ها ایده هایم را از وی نیز الگو برداری می کنم مثل: ساده نویسی، گزارش های ناب، معرفی روستاها و منظره های آن و از این قبیل.

حرف ناب : هدفتان از ورود به این فضا چه بوده است؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: باتوجه به گسترش حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از نیاز های اساسی مردم شهرم را در این حوزه دیدم که برای بیان درد ها و مشکلات و زیبایی ها و چشم اندازهای بکر و طبیعی آنان را به تصویر بکشم.

حرف ناب : در روز چه میزان برای وبلاگ نویسی وقت می‌گذارید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: باتوجه به گرفتاری ها و مشغله های کاری و خانوادگی که دارم روزی حدود یک ساعت وقت می گذارم که البته بیشتر کارهای تحقیقی پیرامومن موفقیت بیشتر در این حوزه می باشد.

حرف ناب : پیشنهادتان به دوستانی که به‌تازگی می‌خواهند وارد این عرصه شوند چیست؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: فضای وبلاگ نویسی می تواند بهترین زمینه برای ورود به عرصه خبر باشد چرا که یک وبلاگ نویس خوب می تواند با تحلیل ها و یادداشت های خود به اندازه ده خبر تاثیرگذاری داشته باشد و عمدتاً خیلی از چهره های موفق در عرصه خبر و خبرنگاری ابتدا از وبلاگ نویسی شروع کردند.

حرف ناب : به چه حوزه‌های در این عرصه بیشتر علاقه‌مندید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: این فضا یک فضای خوبی است برای معرفی اشخاص، چهره های علمی، فرهنگی؛ سیاسی و از این قبیل و همچنین برای معرفی بهتر روستاها و جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم حاکم بر روستاها.
حرف ناب : از وبلاگتان برایمان بگویید؟ اوضاع‌واحوال وبلاگ نویسی چطور است؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: در پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده سعی کردم ابتدا وبلاگم را متبرک به نام شهدای عزیز و والامقام شهرم کنم و در قسمت های دیگر اسلاید شوی وبلاگ سعی کردم مناظر طبیعی و چشم انداز کلی از شهر لنده را به تصویر بکشم و در قسمت های بعدی وبلاگ توضیحات کاملی از اهدافم در تشکیل وبلاگ و در بخش های بعدی سعی کردم چندین وبلاگ همشریانم و دوستانم را در سایر شهرستان ها لینک یا پیوند کنم. البته سعی کردم هر دو الی سه روز بروزرسانی آن را کامل کنم. 

حرف ناب : به نظر شما یک وبلاگ نویس باید چه دغدغه‌هایی داشته باشد؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: ابتدا باید توانایی ساخت وبلاگ و مدیریت آن را داشته باشد. بعداً اینکه باید قدرت جذب مخاطب را داشته باشد و همچنین باید نسبت به بروزرسانی و استفاده از توان و ظرفیت سایر مخاطبان استفاده کند.

حرف ناب : نظر شما در رابطه با سایت حرف تو و سایت حرف ناب چیست؟ و به نظرتان بیشتر باید این سایت‌ها به چه مواردی در این حوزه بپردازند؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: سایت حرف تو یکی از سایت های موفق در حوزه ی حمایت از وبلاگ ها است که باتوجه به گستردگی دامنه فعالیت کشوری اش خیلی خوب عمل کرده است و بنده نیز از مخاطبان همیشگی سایت حرف تو و حرف ناب در استان می باشم که خدا را شکر تاثیرگذاری های خوبی نیز استان و کشور داشته اند.

استفاده از توان و ظرفیت بالای وبلاگ های شهرستانی در حیطه وبلاک نویسی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و فعالیت های مذهبی و فرهنگی مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد یک ظرفیت عظیم در راستای حمایت از وبلاگ نویسان است. 

 

حرف ناب : بهترین مطلبی که تاکنون نوشته‌اید چه مطلبی بوده و چه تیتری برای آن برگزیده‌اید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: مطالب که خیلی زیاد است ولی در یکی از روزهای گرم تابستانی به همراه تعدادی از دوستانم به کوه سیاه در فاصله 32کیلومتری شهر لنده رفته بودیم که سبک زندگی عشایر و نگاه های سراسر تشنه به دنبال آب با دبه های خالی از آب خیلی برایم جذاب بود به خصوص وقتی کودکی 4الی 5ساله را دیدم که تکه نانی را چندلایه کرده بود و داشت میل می کرد.

برایم خیلی شیرین بود و به همین خاطر به واسطه سختی ها و مشکلاتی که داشتند تیتر آن را زندگی جاریست گذاشتم که برای خودم دیدن این همه زیبایی جذاب و جالب بود.

حرف ناب : چه برنامه‌ای برای آیندهٔ این حوزه دارید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: به فضل خداوند با توجه به موفقیت های زیاد در پوشش اخبار وبلاگی شهرستان لنده انتظار می رود بتوانیم در ماه های آینده با انتخاب بهترین سوژه ها و خبرهای در این حوزه موفقیت های زیادی داشته باشیم و همچنین باتوجه به نزدیکی به فصل اتخابات انتظار می رود بتوانیم با نصب العین قراردادن بیانات مقام معظم رهبری بتوانیم به مخاطبان در انتخاب کاندیدی اصلح با معیار و شاخص های انقلابی انتخاب کنیم و به وبلاگ نویسان در این حوزه کمک کنیم.

حرف ناب : از مسئولان استانی و کشوری چه تقاضایی جهت حمایت دارید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: انتظار می روزد مسوولان استانی نسبت به برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی در زمینه های مختلف به منظور شناسایی هر بیشتر چهره های موفق و گمنام استان کمک کنند تا زمینه ظهور وبلاگنویسان برتر در سطح استانی و ملی کمک کنند و حمایت های مالی و معنوی خود را دوچندان کنند تا زمینه تشویق و ترغیب جوانان به این حوزه دوچندان شود.

 

حرف ناب : اگر به‌عنوان یک مخاطب به وبلاگتان نگاه کنید از 100 چه نمره‌ایمی‌گیرید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: البته هیچ کس نمی تواند برای عملکرد خود نمره ای تعیین کند ولی بنده تمام آیتم های یک وبلاگ خوب را توانسته ام در وبلاگم رعایت کنم البته کمبود هایی هم دارد که انشاالله نسبت به رفع آنان اقدام خواهم کرد ولی وقتی شما اصرار دارید نمره70را می توان در نظر گرفت.

 

حرف ناب : سایت‌های استانی و کشوری را هم دنبال می‌کنید؟ اگر فعالیت دارید چه سایت‌هایی؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده: بله به جرآت می توانم بگویم هر یک ساعت یکبار سایت های شهرستانی و استانی را از طریق گوشی همراه و کامپیوتر رصد می کنم و بیشترین سایت های کشوری که به طور مرتب دنبال می کنم سایت های شبکه اطلاع رسانی دانا، خبرگزاری مشرق،باشگاه خبرنگاران و در سطح استان نیز سایت های صبح زاگرس، خبرگزاری فارس، چهارفصل وسایر سایت های محلی و خبرگزاری های استان.

 

حرف ناب : به چه ورزش‌هایی علاقه‌مند هستید؟ چه فعالیت‌هایی جانبی به‌جز وبلاگ نویسی را دنبال می‌کنید؟

پاتوق وبلاگ نویسان لنده:والبیال و ماشین سورای مسابقات فرمول یک و رالی را همیشه دوستدارم و دنبال می کنم علاوه بر وبلاگ نویسی به سایر فعالیت های رسانه ای هم مشغول هستم.

 

حرف ناب : حرف آخر؟ (چه چیزی اولین بار در ذهنتان تداعی می‌کند)

 -          وبلاگ: سکوی پرتاب به سوی موفقیت ها و فضای برای درد دل

-          جوان: یک اندیشه ناب و قابل پیشرفت

-          حرف ناب: مجموعه ای منسجم استانی برای تحقق اندیشه ای نو

-          محرم: ماه محرم ماه عشق و علاقه به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و علمدار کربلا(ع) و یک کلام ماه حماسه حسینی

-          انقلاب: رویشی نو برای موفقیت یک ملت به رهبری بصیری دانشمند و جانشینی فهیم و ارزشمند

-          مادر:  م : یعنی مهر، الف:یعنی الفت و مهربانی، دال: دوستداشتنی موجود روی زمین، ر: رضای خداوند در گرو رضایت مادر است.

 

 از شما عزیزان بسیار ممنونم که حقیر را مورد لطف خویش قراردادید و امیداوریم هر روز شاهد جوانه های تازه در این شهرستان و استان در حوزه های مختلف باشیم.

 

انتهای پیام/ه/م

 

تصاویر تکمیلی: 
سید اسماعیل میری, پاتوق وبلاگ نویسان لنده, وبلاگ نویس برتر ماه
بنوع مطلب :
برچسب ها : وبلاگ، خبرلنده، شهرستان لنده، سید اسماعیل میری،
لینک های مرتبط :
          
جمعه 29 آبان 1394
چهارشنبه 11 آذر 1394 08:45 ق.ظ
درود بر سید عزیز و خستگی ناپذیر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic