پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده
سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


دوستان و سروران گرامی:
با اهداء سلام ودرود فراوان بر شما كه بر ما منت نهاده و پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده در استان كهگیلویه وبویراحمد را میهمان دیدگان نورانی خود كرده اید، این انتخاب شما را به فال نیك گرفته بر خود می بالیم كه دوست ارجمندی هم چون شما ما را لایق دانسته و میهمان ارزشمند پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده شده اید.
پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده برخود لازم می داند در راستای اشاعه فرهنگ غنی ایران اسلامی در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به معرفی و ثبت وبلاگ های فعال در سطح شهرستان لنده به دور از وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و نهادها و سازمان های مختلف، با هدف خدمت نسل جوان و انقلابی و فعال در حوزه ی فضای مجازی در رقابتی صحیح و سالم ایجاد گردید.
از این پاتوق جهت استفاده از یادداشت ها، تصاویر، سوژه های خبری افراد و پوشش مراسمات ملی و مذهبی، مساجد و حسینه ها در مناسبت های مختلف ضمن انتشار آثار شما عزیزان آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات جهت پیشبرد اهداف كمی و كیفی این پاتوق آمادگی خود را اعلام می دارد.
پس به فضل و كرم الهی امیدداریم كه با حمایت های خوب خود ما را در ادامه راه همراهی نمایید تا در كنارشما موفقیت های برزگی را كسب نماییم.
باتشكر


مدیر وبلاگ :سید اسماعیل میری
مطالب اخیر
نظرسنجی
به نظر شما بیشتر روی چه سوژه هایی باید كاركرد؟

اتفاقات امروز دانشگاه آزاد یاسوج در حالی رخ داد که بخشی از واقعیت ها به صورت وارونه و باب میل برخی جریان ها در رسانه ها منعکس شده است.

 


پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده به نقل از  صبح زاگرس میگه، آن چه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج روی داد بازتاب بسیاری در فضای رسانه ای استان و حتی کشور داشته است. نکته جالب این بازتاب ها اخبار بعضا عجیب و غریبی است که از ماجراهای امروز در رسانه ها منعکس شده است. خبرنگار صبح زاگرس در راستای روشنگری و انعکاس آن چه واقعیت این ماجراها بوده است ضمن پوشش میدانی این برنامه، روایت دقیقی را از آن چه در صبح و ظهر روز یکشنبه، هشتم آبان در دانشگاه آزاد یاسوج گذشت به مخاطبان عزیز ارایه می دهد.

شنبه 7 آذر 94

در برخی محافل دانشجویی شنیده می شود که آذر منصوری عضو حزب اتحاد ملت ایران اسلامی و معاونت سیاسی حزب منحله مشارکت برای سخنرانی و حضور در آئین گشایش و افتتاحیه انجمن «فرهنگ و سیاسی» دانشگاه آزاد اسلامی به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند.

 

آذر منصوری کیست؟

آذرمنصوری، معاونت سیاسی حزب منحله مشارکت، عضو حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، از فعالان اصلاح طلب و از دستگیر شدگان فتنه 88در بحبوهه انتخابات ریاست جمهوری دهم بوده که در شهریور همان سال به دلایلی از قبیل برهم زدن نظم عمومی، تبلیغ علیه نظام، نشرکاذیب و غیر به دستور دادستانی وقت دستگیر و به سه سال حبس محکوم و روانه زندان می شود.

 

بازتاب حضور منصوری در میان دانشجویان

آن چه در فضای دانشجویی به عنوان دلیل سفر منصوری عنوان شده بود رونمایی از یک تشکل جدید التاسیس با نام (فرهنگ و سیاست) بود. تشکل هایی که به گفته دانشجویان، معمولا در بحبوهه انتخابات رونمایی می شوند.  موافقت دانشگاه آزاد یاسوج با حضور خانم آذر منصوری محکوم در فتنه ۸۸ و معاونت سیاسی حزب منحله مشارکت به دانشگاه آزاد یاسوج سبب رنجش دانشجویان این دانشگاه شد و این دانشجویان روز گذشته اعتراض خود را نسبت به حضور این فرد در دانشگاه به مسئولین اعلام کردند.

 

یک شنبه 8 آبان 94- سالن آمفی تئاتر دانشکده ولایت-ساعت  9:30دقیقه

در حالی که برخی از دانشجویان وارد سالن جلسه شده اند، از ورود تعدادی از دانشجویان به سالن جلوگیری می شود و همین حرکت حراست، اولین جرقه نارضایتی دانشجویان را ایجاد می کند. دلیل ممانعت از ورود این دانشجویان که تعداد آن ها به 120 نفر  می رسید نداشتن کارت دانشجویی بود. نکته جالب این است که دانشجویان به خبرنگار ما گفتند برای اولین بار است که حراست دانشگاه ورود به سالن آمفی تئاتر را منوط به ارایه کارت دانشجویی کرده است.

 

ساعت 9:45 داخل سالن جلسه

چند تن از دانشجویان شعارهایی در حمایت از فعالین فتنه 88 سر می دهند. سر دادن این شعارها موجب تعجب دانشجویان حاضر در سالن و هم چنین دانشجویانی می شود که در پشت درب جلسه منتظر ورود به سالن هستند. جرقه اصلی اتفاقات جلسه امروز در اینجا رقم می خورد. دانشجویان حاضر در جلسه و هم چنین تعدادی از دانشجویان پشت درب ورودی نسبت به این شعارها واکنش نشان داده و همین اتفاق همهمه ای را در سالن به وجود آورد.

 

سیلی دبیر حزب ندای ایرانیان استان به یک دانشجو

در حالی که شعارهایی در حمایت از سران فتنه 88 سر داده می شد یکی از دانشجویان دختر دانشگاه، خود را به جایگاه اصلی سالن رساند  و نسبت به این شعارها واکنش داد. این اقدام دانشجوی یاد شده با ضرب و شتم و فحاشی از سوی دبیرحزب ندای ایرانیان استان و عضو شورای مرکزی حزب ندای کشور روبرو شد. حرکت غیر اخلاقی این فرد موجب رنجش خاطر دیگر دانشجویان حاضر در سالن می شود و این دانشجویان برای جلوگیری از ادامه این ضرب و شتم و کمک به دانشجوی دختر بی دفاع به سمت جایگاه اصلی سالن رفته که این اتفاق موجب ایجاد درگیری در بین دانشجویان شد. در همین حین دانشجویان منتظر برای ورود به سالن موفق به ورود شده و به دلیل نبود جای کافی، همهمه بیشتری در سالن به وجود می آید.

شرایط بحرانی جلسه باعث می شود مسئولان دانشگاه، آذر منصوری را از جلسه خارج کنند. همهمه ایجاد شده در مقابل جایگاه باعث شد مهمان جلسه به سختی از سالن خارج شود. شدت درگیری به حدی رسید که کنترل فضا از دست حراست نیز خارج شده و این درگیری به پارکینگ دانشگاه نیز کشیده شد.

 

ساعت 12 مقابل درب استانداری

تعدادی از دانشجویان حامی سخنران جلسه و سران فتنه در دانشگاه آزاد یاسوج در اقدامی برای فرار رو به جلو و سرپوش گذاشتن بر موضوع ضرب و شتم دختر دانشجو در مقابل استانداری تجمع کرده و چند تن دیگر از این دانشجویان به اورژانس مراجعه کرده و ادعا می کنند که از سوی برخی دانشجویان مخالف سخنرانی مورد ضرب و شتم واقع شده اند. این در حالی است که شاکی اصلی این ماجرا دختر دانشجویی بود که توسط دبیرحزب ندای ایرانیان استان به سختی مورد حمله واقع شد.

 

بازتاب وارونه اتفاقات در رسانه ها

اتفاقات امروز دانشگاه آزاد در حالی رخ داد که بخشی از واقعیت ها به صورت وارونه و باب میل برخی جریان ها در رسانه ها منعکس شد.

خبرگزاری ایلنا: حمله به سخنرانی آذر منصوری در یاسوج (برنامه افتتاحیه فرهنگ و سیاست یاسوج که قرار بود با سخنرانی آذر منصوری برگزار شود با فشار تندرو‌ها به هم خورد.)

سایت محلی کبناخبر:برخی از دانشجویان اصلاح‌طلب و بانیان این جلسه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

سایت محلی بویرنیوز: کتک کاری با بانوی اصلاح طلب در دانشگاه آزاد یاسوج/ آذر منصوری: شانس آوردم که من را نکشتند. آذر منصوری که برای سخنرانی در آیین افتتاح انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد یاسوج دعوت شده بود، مورد حمله قرار گرفت.

انتهای پیام/ب

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 10 آذر 1394
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو