پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده
سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


دوستان و سروران گرامی:
با اهداء سلام ودرود فراوان بر شما كه بر ما منت نهاده و پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده در استان كهگیلویه وبویراحمد را میهمان دیدگان نورانی خود كرده اید، این انتخاب شما را به فال نیك گرفته بر خود می بالیم كه دوست ارجمندی هم چون شما ما را لایق دانسته و میهمان ارزشمند پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده شده اید.
پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان لنده برخود لازم می داند در راستای اشاعه فرهنگ غنی ایران اسلامی در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به معرفی و ثبت وبلاگ های فعال در سطح شهرستان لنده به دور از وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و نهادها و سازمان های مختلف، با هدف خدمت نسل جوان و انقلابی و فعال در حوزه ی فضای مجازی در رقابتی صحیح و سالم ایجاد گردید.
از این پاتوق جهت استفاده از یادداشت ها، تصاویر، سوژه های خبری افراد و پوشش مراسمات ملی و مذهبی، مساجد و حسینه ها در مناسبت های مختلف ضمن انتشار آثار شما عزیزان آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات جهت پیشبرد اهداف كمی و كیفی این پاتوق آمادگی خود را اعلام می دارد.
پس به فضل و كرم الهی امیدداریم كه با حمایت های خوب خود ما را در ادامه راه همراهی نمایید تا در كنارشما موفقیت های برزگی را كسب نماییم.
باتشكر


مدیر وبلاگ :سید اسماعیل میری
مطالب اخیر
نظرسنجی
به نظر شما بیشتر روی چه سوژه هایی باید كاركرد؟


برداشت مرکبات, خبرلنده ,شهرستان لنده ,روستای تراب علیا, پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده

همزمان با برداشت مرکبات در کشور باغداران روستای تراب علیا از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده نیز برداشت میوه و مرکبات را آغاز کردند.


پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده میگه، همزمان با برداشت مرکبات در کشور باغداران روستای تراب علیا از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده نیز برداشت میوه و مرکبات را آغاز کردند.

این روستا قریب به 30هکتار از زمین های زراعی زیر کشت مرکبات قرار دارد و هرساله قریب به 120تن مرکبات ( پرتقال ، لیموشیرین ، نارنگی و لیمو ترش )روانه بازار مصرف می شود.

مرکبات تراب تاثیر بسزایی در تنظیم قیمت مرکبات در بازار دارد و گردشگرانی زیادی را روانه این روستا می کند اما بنا به گفته سلطانعلی گلالی و بشیر احمدی که از باغداران روستا عدم دسترسی به بازار را بزرگترین مشکل خود عنوان کردند که همت مسئولان شهرستان را می طلبد تا در این زمینه اقداماتی را بعمل آورند در ادامه  مشکل جاده دسترسی به باغات و مزارع اشاره کردند و خاطر نشان کردند: جاده دسترسی به مزارع و باغات در مسیر سیلاب بوده و با اولین بارش زمستانی قطع می شود .

گفته می شود باغات روستا در مسیر جاده جدیدی که لنده را از بن بست خارج می کند و به اصطلاح عامیانه جاده اصفهان قرار دارند و امید می روند در آینده ای نه چندار دور که این جاده ارتباطی شروع به کار و تکمیل شود بازار مصرف خوبی برای این محصولات باغی بوجود آید و تاثیر بسزایی در معیشت و اقتصاد روستا بگذارد.

روستای تراب علیا در فاصله20کیلومتری شهرلنده واقع شده است و از قطب های مرکبات این شهرستان محسوب می شود.

عکس:مجیدعابدی تراب

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 29 آذر 1394


در زندگی روز مره ما هستند کسانی که با کمترین حقوق با عشق و علاقه پایبند شغل خویش اند و وظیفه خود را حتی زیر باران هم انجام می دهند.

 پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده میگه، انسان در هر کاری و شغلی که باشد باید کارخود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا نانی که بر سرسفره خانواده اش می گذارد حلال باشد.

در زندگی روز مره ما هستند کسانی که با کمترین حقوق با عشق و علاقه پایبند شغل خویش اند و وظیفه خود را حتی زیر باران هم انجام می دهند.


عشق به خدمت ,خبرلنده, رفتگران, زباله,باران, پاک سیرت


هنوز هستند انسان های باوجدانی که نسبت به موفقیت در کار خویش در هر شرایطی که باشند دل به کار می سپارند و برای موفقیت بهتر و بیشتر در کار خویش از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

عشق به خدمت زیر باران را باید از کسانی آموخت که برای پاکیزگی آراستگی محیط منزل و شهر ما شبانه روز در حال تلاشند و با نان حالا خود روزی خانواده خویش را تامین می کنند و همواره بر این خدمت افتخار می کنند.


عشق به خدمت ,خبرلنده, رفتگران, زباله,باران, پاک سیرت


سفیران پاکیزگی شهر هر روز با جمع آوری زباله های منازل به دنبال حذف بوی تعفن زباله ها از خانه های شهروندانی هستند که حتی از یک خسته نباشید کوچک به آنان دریغ می ورزیم تا با شوق و رغبتی دوچندان وظیفه خویش را انجام دهند، آنان نیازی به تشکر ما ندارند چون وظیفه خود را حتی زیر باران هم که شده انجام خواهند داد.

در همین جا باید از این پدران پاک سیرت و پاکدل به سهم خویش تقدیرکرد و به آنان خدا قوت گفت.

انتهای پیام/م75  
عشق به خدمت ,خبرلنده, رفتگران, زباله,باران, پاک سیرت

عشق به خدمت ,خبرلنده, رفتگران, زباله,باران, پاک سیرت

عشق به خدمت ,خبرلنده, رفتگران, زباله,باران, پاک سیرت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
جمعه 27 آذر 1394

روزجهانی معلولان, شهرستان لنده, سدمعبر, مشکلات معلولان, رمپ ویژه معلولان, انجمن معلولان

همایش روز جهانی معلولان با حضور معلولین و مسوولان شهرستان لنده در سالن اجتماعات خدیجه کبری(س) شهرلنده برگزارشد.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 16 آذر 1394
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSnMyfqFqj--uDxy8ifS0k23EXiAiWL5o3sFix16EymqrDBElos-w

شعر لباس خاکی قطعه شعری است که یکی از شاعران جوان لنده ای در وصف شهید فریدون عوضپور از شهدای والامقام روستای مالشیخ لنده و همه شهدای گرانقدر ایران اسلامی سروده شده است.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : شعر، خبرلنده، شهرستان لنده، پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده،
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 10 آذر 1394

اتفاقات امروز دانشگاه آزاد یاسوج در حالی رخ داد که بخشی از واقعیت ها به صورت وارونه و باب میل برخی جریان ها در رسانه ها منعکس شده است.

 
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 10 آذر 1394


روستای ایدنک در فاصله 5کیلومتری شهرلنده قراردارد که تنها پل ارتباطی شهرستان لنده به دهدشت در سال 1365 در سیلی مهیب و ویرانگر تخریب شد.

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : لنده، پل قدیم ایدنک، خبرلنده، شهرستان لنده،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 8 آذر 1394


قدیمی ترین تصاویر مربوط به هفته بسیج سالهای گذشته شهرستان لنده جهت به تصویر کشید خاطرات ماندگارتاریخچه بسیج در اختیار مخاطبان و همراهان همشیگی قرارگرفت.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : هفته بسیج، خبرلنده، پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده، بسیج،
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 5 آذر 1394

هر ساله با آغاز بارش های پاییزی و با گذشت بیش از50روز از فصل پاییز کشاورزان کشت محصولات دیمی وآبی خود از جمله جو و گندم را با امید به خدا شروع می کنند.

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : فصل شخم، خبرلنده، روستای تراب،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 1 آذر 1394

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic